Myjnia ręczna / Car Detailing

NOWOŚĆ

Powłoka ceramiczna

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem powłok ceramicznych. Powłoka ceramiczna chroni lakier, tworząc wiązanie z lakierem pojazdu, które nie zmywa się ani nie wymaga ponownego nakładania co kilka miesięcy. Dzięki temu lakier Twojego pojazdu będzie wyglądał jak nowy, będzie bardziej odporny na warunki atmosferyczne i łatwiejszy do wyczyszczenia podczas mycia. 

Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą ochrony lakieru, zadzwoń i umów się na spotkanie. 

Usługi podstawowe:

Detailingowe mycie ręczne

Delikatne mycie ręczne nadwozia z użyciem aktywnej piany, mycie felg i opon, woskowanie karoserii, ręczne wycieranie szyb, lusterek i progów oraz nabłyszczanie opon.

Samochody osobowe:60 zł
Samochody terenowe/suv:70 zł
Bus:80 zł

Odkurzanie wnętrza

Odkurzanie tapicerki podłogi, foteli i bagażnika oraz czyszczenie dywaników

Samochody osobowe:25 zł
Samochody terenowe/suv:30 zł
Bus:35 zł

Pełne sprzątanie wnętrza

Dokładne odkurzanie wnętrza + czyszczenie sprężonym powietrzem, konserwacja elementów plastikowych i mycie szyb z dwóch stron

Samochody osobowe:110 zł
Samochody terenowe/suv:120 zł
Bus:140 zł

Kompleksowe pranie tapicerki

Kompleksowe sprzątanie wnętrza pojazdu, pranie tapicerki foteli, podłogi, bagażnika, drzwi i podsufitki

Samochody osobowe:od 290 zł
Samochody terenowe/suv:od 340 zł
Bus:od 390 zł

Usługi dodatkowe:

Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej

Skórzane fotele w samochodzie emanują luksusem. Nadają wnętrzu pojazdu wysokiej klasy. Z biegiem lat, jeśli nie będziesz dbać, skóra wyschnie. Skórzana tapicerka wymaga odpowiedniej pielęgnacji, czyszczenia i impregnacji, aby służyła latami. Zadbaj o nią teraz.

Cena: od 270 zł

Szukasz: pranie tapicerki Opole, czyszczenie samochodu Opole

Korekta powłoki lakierniczej

Korekta lakieru to proces, który pozwala przywrócić i odmłodzić lakier pojazdu. Skupiamy się na usuwaniu niedoskonałości powierzchni, zawirowań farby i wszystkiego, co powoduje matowy lub zamglony wygląd. Usuwamy również lekkie rysy, wytrawienia spowodowane ptasimi odchodami lub kwaśnym deszczem.

Cena: od 270 zł

Szukasz: polerowanie samochodu Opole, polerowanie lakieru Opole

Aplikacja wosku japońskiego Fusso Coat

Wosk japoński Fusso Coat pozwala utrzymać czystsze powierzchnie na dłużej między kolejnymi myciami. Zdobył liczne nagrody w testach najlepszych uszczelniaczy i wosków przeprowadzonych zarówno w społeczności zajmującej się detalami, jak i przez główne media motoryzacyjne.

Cena: 150 zł

Szukasz: woskowanie samochodu Opole, zabezpieczenie lakieru Opole

Aplikacja niewidzialnej wycieraczki

Produkt tworzy niewidoczną i hydrofobową warstwę ochronną, która poprawia widoczność podczas deszczu. Nie zmienia koloru powierzchni i jest całkowicie niewidoczny. Powłoka ułatwia mycie okien z owadów, lodu czy innych zabrudzeń, a także ułatwia odprowadzanie wody, bez konieczności używania wycieraczek.

Cena: 140 zł

Szukasz: niewidzialna wycieraczka Opole, auto kosmetyka Opola

Polerowanie reflektorów

Czyszczenie reflektorów samochodowych to jedna z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swoją codzienną jazdę. Renowacja reflektorów jest = szybka i wygodna, ponieważ Myjnia Zawada oferuje czyszczenie i renowację reflektorów jako usługę auto detailingu. Oprócz czyszczenia soczewek reflektorów, renowacja usuwa zarysowania powodujące zmętnienie.

Cena: 70 zł

Szukasz: polerowanie reflektorów Opole, renowacja reflektorów Opole

Glinkowanie karoserii

Glina do detali jest się miękkim, lepkim, podobnym do gliny produktem, który bezpiecznie i łatwo usuwa zanieczyszczenia z powierzchni samochodowych, takich jak lakier, szkło i plastik. Delikatne pocieranie opuszkami palców pomalowanej powierzchni ujawni obecność mikroskopijnych zanieczyszczeń, a glinkowanie usunie je pozostawiając super czystą, wolną od zanieczyszczeń powierzchnię.

Cena: 70 zł

Szukasz: glinkowanie lakieru Opole, auto detaling lakieru Opole

Usuwanie smoły i asfaltu

Brud drogowy wyrzuca się i ma tendencję do przyklejania się do lakieru samochodu, a gdy próbujesz go usunąć za pomocą mikrofibry i szamponu samochodowego, smoła tworzy smugi, które będą jeszcze trudniejsze do usunięcia. Aby usunąć je bez szkody dla samochodu, trzeba sięgnąć po skuteczne i wydajne preparaty.

Cena: 70 zł

Szukasz: usuwanie smoły z karoserii Opole, myjnia Opole

Usuwanie żywicy

Im dłużej pozwolisz, aby zanieczyszczenia, takie jak sok drzewny, błoto lub martwe robale siedziały na twoim samochodzie, tym trudniej będzie je usunąć i tym więcej szkód wyrządzą na lakierze pojazdu. Możesz potrzebować pomocy eksperta od auto detailingu w usuwaniu wszelkich śladów bez uszkodzenia lakieru.

Cena: od 60 zł

Szukasz: usuwanie żywicy z lakieru Opole, myjnia Opole

Usuwanie naklejek i reklam

Usuwanie kalkomanii, usuwanie auto karoserii, usuwanie grafik winylowych z pojazdów to wyspecjalizowany obszar auto detailingu zarezerwowany dla specjalistów. Z pozoru prosta czynność, może pochłonąć wiele godzin pracy i doprowadzić do uszkodzenia powłoki lakierniczej.

Cena: od 70 zł

Szukasz: usuwanie naklejek Opole, oklejanie samochodu Opole

Pranie dywaników, kanap i foteli

Zajrzenie do wnętrza każdego samochodu szybko odkryje nieskończoną ilość materiałów, tkanin i powierzchni, z których składa się każde wnętrze samochodu. Złożoność procesu czyszczenia wynika z kształtu poszczególnych elementów oraz stopnia zabrudzenia. Stosowanie produktów przeznaczonych do odpowiednich powierzchni zapewni moc ich wyczyszczenia bez uszkadzania materiału.

Cena: od 70 zł

Szukasz: sprzątanie samochodu Opole, pranie tapicerki Opole

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś umówić się na spotkanie?