Powłoka ceramiczna

Zabezpieczenie ceramiczne lakieru Opole

Powłoka ceramiczna

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem powłok ceramicznych. Powłoka ceramiczna chroni lakier, tworząc wiązanie z lakierem pojazdu, które nie zmywa się ani nie wymaga ponownego nakładania co kilka miesięcy. Dzięki temu lakier Twojego pojazdu będzie wyglądał jak nowy, będzie bardziej odporny na warunki atmosferyczne i łatwiejszy do wyczyszczenia podczas mycia.

Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą ochrony lakieru, zadzwoń i umów się na spotkanie.

Nakładanie powłok ceramicznych wymaga odpowiednich szkoleń i kwalifikacji, aby zapewnić maksymalną ochronę Twojego lakieru w każdym miejscu jego powierzchni. Sprawdź ofertę powłoka ceramiczna, ceramika Opole.

Powłoka ceramiczna Opole

Powłoka ceramiczna zapewnia ochronę Twojego pojazdu – od zewnątrz, ale także od wewnątrz. Obecnie istnieje wiele opcji uszczelniania samochodów. Ale uszczelnianie lakieru samochodowego ceramiką to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie karoserii. Obecnie nie ma alternatywy, która łączyłaby więcej atutów.

Jeśli szukasz myjnia samochodowa, auto kosmetyka, renowacja lakieru i powłoki ceramiczne, zapraszamy do Zawady koło Opola. Sprawdź ofertę: myjnia samochodowa Opole, myjnia ręczna i auto kosmetyka Opole.

Czy potrzebuję ceramiki?

Powłoka ceramiczna nie jest uniwersalnym rozwiązaniem, chroniącym farbę. W przypadku niektórych pojazdów zmienia to życie. Po kilku myciach, będziesz się zastanawiać, jak mogłeś bez tego żyć. Czasami wystarczy samo woskowanie.

Pojazd, który powinien być pokryty powłoką ceramiczną, powinien mieć lakier utrzymywany w idealnym stanie. To zwykle pojazd, który porusza się regularnie w każdych warunkach, ale nie jest zaniedbywany. Często myty przy użyciu odpowiednich technik i produktów do prania. Samochód, któremu zaleca się nałożenie ceramiki, to także pojazd dla codziennego kierowcy, który nadużywa jego eksploatacji. Samochód, który często wystawiony jest na zanieczyszczenia i nie jest od razu kierowany na myjnię. Może zostać zadrapany lub wgnieciony.

Co daje ceramika?

Kiedy lakier i inne powierzchnie samochodu są czyste i wolne od drobnych zanieczyszczeń, mikroskopijne nanocząsteczki wypełnią te wgłębienia, pozostawiając powierzchnię wyjątkowo płaską. Z każdą dodatkową warstwą, osłona ochronna będzie się rozszerzać, a poziom ochrony przed drobnymi zarysowaniami i narażeniem na działanie szkodliwych elementów wzrasta.

Powłoki ceramiczne zapewniają lepszą ochronę niż woski lub inne uszczelniacze. Pozostają też znacznie dłużej – zwykle wiele lat. Wiele profesjonalnych powłok oferuje nawet gwarancje. Odpychają brud i wodę jak nic innego, co ułatwia ich czyszczenie. Ich śliskość i ugięcie pomaga zapobiegać powstawaniu zawirowań i uszkodzeń. Powłoka ceramiczna jest tak mocna, że ​​blokuje promienie UV przed kontaktem z lakierem bezbarwnym.

Jak przygotować lakier?

Korekta lakieru to proces, który pozwala przywrócić i odmłodzić lakier pojazdu. Skupiamy się na usuwaniu niedoskonałości powierzchni, zawirowań farby i wszystkiego, co powoduje matowy lub zamglony wygląd. Usuwamy również lekkie rysy, wytrawienia spowodowane ptasimi odchodami lub kwaśnym deszczem. Polerowanie lakieru Opole, renowacja lakieru Opole.

Cena: od 270 zł

Polepsz widoczność

Niewidzialna wycieraczka – produkt tworzy niewidoczną i hydrofobową warstwę ochronną, która poprawia widoczność podczas deszczu. Nie zmienia koloru powierzchni i jest całkowicie niewidoczny. Powłoka ułatwia mycie okien z owadów, lodu czy innych zabrudzeń, a także ułatwia odprowadzanie wody, bez konieczności używania wycieraczek. To idealne uzupełnienie do powłoki ceramicznej, tworzące wspaniały pakiet ochronny i ulepszający dla Twojego samochodu.

Cena: 140 zł

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania lub chciałbyś umówić się na spotkanie?