Myjnia automatyczna

Nowoczesna myjnia automatyczna

Skorzystaj z nowoczesnej myjni automatycznej  Washtec SoftCare ze szczotkami najnowszej generacji ze spienionego polietylenu typu SofTecs, zapewniającego ochronę lakieru samochodowego przy zachowaniu wysokiej skuteczności mycia.

W programie:BazaStandardSuperLux
Wysokociśnieniowe mycie wstępne
Mycie szczotkami z dodatkiem szamponu
Suszenie
Aktywna piana
Wosk pianowy
Cena / samochód osobowy:18,9021,9023,9026,90
Cena / bus:28,9031,9033,9036,90
Cennik 2022 / Myjnia automatyczna Zawada / Podane ceny są cenami brutto.

Szczotki SofTecs

Szczotki SofTecs Pur firmy WashTec zapewniają błyszczący lakier bezpośrednio po umyciu pojazdu i przez cały okres użytkowania. Myją one szczególnie delikatnie samochody i nie pozostawiają żadnych śladów na karoserii. W testach ADAC uzyskały najwyższe oceny, zapewniając właścicielom pojazdów, nawet po 50 cyklach mycia, brak zmian na lakierze.

Znakomita lokalizacja

Myjnia Zawada usytuowana jest na ul. Turawskiej 1b w Zawadzie, przy stacji benzynowej Orlen. To 10 minut jazdy samochodem od Opola i 7 minut od Turawy i Luboszyc. Dojazd asfaltową drogą, czysty, brukowany plac wokół myjni, pozwolą Ci cieszyć się czystym samochodem, do samego powrotu do domu.

Jak działa myjnia?

Obejrzyj film z prezentacji działania myjni automatycznej w Myjnia Zawada. Zwracamy szczególną uwagę na prędkość działania oraz zagęszczenie delikatnych szczotek myjących.

Dbamy o Twój czas

Automatyczne mycie pojazdu nie zajmie dłużej jak 10 minut. W tym czasie możesz skorzystać z naszej poczekalni.

Zabezpieczenie ceramiczne lakieru Opole

Powłoka ceramiczna

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem powłok ceramicznych. Powłoka ceramiczna chroni lakier, tworząc wiązanie z lakierem pojazdu, które nie zmywa się ani nie wymaga ponownego nakładania co kilka miesięcy. Dzięki temu lakier Twojego pojazdu będzie wyglądał jak nowy, będzie bardziej odporny na warunki atmosferyczne i łatwiejszy do wyczyszczenia podczas mycia.

Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą ochrony lakieru, zadzwoń i umów się na spotkanie.

Dlaczego warto wybrać naszą myjnię?

Pracujemy na profesjonalnych produktach. W myciu ręcznym samochodu stosujemy metodę mycia na dwa wiadra wyposażone w separatory brudu, gdzie jedno służy do płukania gąbki a drugie do nabierania szamponu. Dzięki temu mamy pewność, że gąbki są czyste i wolne od zabrudzeń.

Nasza piana aktywna oraz szampon są całkowicie bezpieczne dla lakieru i elementów chromowanych w Państwa aucie.

Dokładnie osuszamy auto za pomocą sprężonego powietrza, a docieramy specjalnymi ręcznikami z mikrofibry.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania lub chciałbyś umówić się na spotkanie?